Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На PokerMatch пройде головний турнір Winter Poker Cup з гарантією 2 000 000₴

PokerMatch 2020

Серія Winter Poker Cup на ПокерМатч завершується супертурніром з гарантією 2 000 000₴. У ньому можуть взяти участь всі бажаючі всього за 220₴. Переможець гарантовано отримає шестизначну суму призових.

На даний момент рекорд за виграними призовим в цій серії належить Миколі Костирко з ніком kostenberg. 14 грудня йому вдалося виграти 217 000₴!

Відібратися в цей івент можна за традицією через сателіти. Їх бай-іни починаються з 1 гривні і проходять вони в лобі ПокерМатч кожен день.

Читати також: Філатов обіграв Харламова в хедз-апі спецтурніру

Не забувайте про турнірні гонки Iron Man Турніроманія і шлях на WSOP. Вони обидві завершаться цієї неділі 29 грудня. У фіналі визначиться переможець, який отримає пакет на WSOP Europe в Розвадів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.