Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На PokerMatch розіграють 1 000 000₴ в суперпромо від "Директора покеру"

"Директор покеру"

З 5 по 14 лютого ПокерМатч розіграє 1 мільйон гривень в акції суперпромо "Директора покеру". Грайте в спеціальних шутаут-турнірах і отримуйте круті подарунки в лотереях. Самі везучі з учасників отримають 10 000 турнірних гривень на свій рахунок.

Суть акції суперпромо

Кожен день в лобі ПокерМатч проходять 4 турніру суперпромо. Прямий бай-ін в них не можна внести, потрібно згенерувати 15 гривень рейка в будь-якій грі, дисципліни і на будь-яких лімітах. Як тільки ви це зробите - вас автоматично зареєструють в івент.

 • Мінімальна кількість учасників для початку турніру: 2 500
 • Формат турніру: шутаут 5-макс
 • Стартовий стек: 500 фішок
 • Увага: всі неактивні гравці будуть видалені з турніру. За столом визначається переможець, який перейде в наступний раунд, за кожного вибитого гравця на ваш рахунок нарахують 0,05 $.

Призовий фонд турніру досить символічний: 1 000 гривень, які розділять між собою топ-5 гравців. Але головне не гроші, а приємні бонуси, які ви будете отримувати в турнірі.

Подарунки в суперпромо

Починаючи з топ-2,500, за участь в кожному раунді турніру ви будете отримувати "Козирну карту" з гарантованими призами. Приз залежить від того, як далеко ви пройдете і наскільки вам пощастить у лотереї.

Читати також: На PokerMatch розігруються рекордні джекпоти

Чим далі пройдете - тим крутіше подарунки! За кожен турнір гравець зможе отримати максимум 5 "Козирних карт" з призами, вони нараховуються після завершення турніру.

У козирних картах можна виграти квитки в турніри, а також турнірні гривні. З ймовірністю випадання призів можна ознайомитися на офіційному сайті ПокерМатч.

Розклад турнірів

ЧасТурнірЧас кваліфікації в турнір
10:00Суперпромо "Директор покеру"С 01:00 до 07:59
16:00Суперпромо "Директор покеру"С 09:00 до 13:59
20:00Суперпромо "Директор покеру"С 14:00 до 19:59
01:00Суперпромо "Директор покеру"С 20:00 до 01:00

Умови акції

 • Акція проходить з 5 по 14 лютого.
 • Турніри проходять щодня о 09:00, 15:00, 21:00 і 2:00.
 • Гравців, які пройшли кваліфікацію, автоматично зареєструють в турнір.
 • Якщо турнір не набере потрібну кількість учасників (2 500) і не відбудеться, то квиток повернуть на рахунок учасника.
 • Рейкового роздачею за кеш-столами вважається роздача, в якій гравці дійшли як мінімум до флопу, а в банку знаходиться не менше 0.20 грн.
 • Козирні карти потрібно активувати в розділі "Мої бонуси" в ігровому клієнті. Якщо гравець не активує карту протягом 48 годин після отримання, вона автоматично згорить без права на компенсацію.
 • Квиток, який випав по карті, потрібно активувати протягом 7 днів з моменту отримання. В іншому випадку він буде анульований.

Бажаємо успіху в суперпромо "Директор покеру". Відкривайте козирну карту і вигравайте кращий приз: 10 000 турнірних гривень!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.