На PokerMatch розіграють 1 000 000₴ в суперпромо від "Директора покеру"

"Директор покеру"

З 5 по 14 лютого ПокерМатч розіграє 1 мільйон гривень в акції суперпромо "Директора покеру". Грайте в спеціальних шутаут-турнірах і отримуйте круті подарунки в лотереях. Самі везучі з учасників отримають 10 000 турнірних гривень на свій рахунок.

Суть акції суперпромо

Кожен день в лобі ПокерМатч проходять 4 турніру суперпромо. Прямий бай-ін в них не можна внести, потрібно згенерувати 15 гривень рейка в будь-якій грі, дисципліни і на будь-яких лімітах. Як тільки ви це зробите - вас автоматично зареєструють в івент.

 • Мінімальна кількість учасників для початку турніру: 2 500
 • Формат турніру: шутаут 5-макс
 • Стартовий стек: 500 фішок
 • Увага: всі неактивні гравці будуть видалені з турніру. За столом визначається переможець, який перейде в наступний раунд, за кожного вибитого гравця на ваш рахунок нарахують 0,05 $.

Призовий фонд турніру досить символічний: 1 000 гривень, які розділять між собою топ-5 гравців. Але головне не гроші, а приємні бонуси, які ви будете отримувати в турнірі.

Подарунки в суперпромо

Починаючи з топ-2,500, за участь в кожному раунді турніру ви будете отримувати "Козирну карту" з гарантованими призами. Приз залежить від того, як далеко ви пройдете і наскільки вам пощастить у лотереї.

Читати також: На PokerMatch розігруються рекордні джекпоти

Чим далі пройдете - тим крутіше подарунки! За кожен турнір гравець зможе отримати максимум 5 "Козирних карт" з призами, вони нараховуються після завершення турніру.

У козирних картах можна виграти квитки в турніри, а також турнірні гривні. З ймовірністю випадання призів можна ознайомитися на офіційному сайті ПокерМатч.

Розклад турнірів

ЧасТурнірЧас кваліфікації в турнір
10:00Суперпромо "Директор покеру"С 01:00 до 07:59
16:00Суперпромо "Директор покеру"С 09:00 до 13:59
20:00Суперпромо "Директор покеру"С 14:00 до 19:59
01:00Суперпромо "Директор покеру"С 20:00 до 01:00

Умови акції

 • Акція проходить з 5 по 14 лютого.
 • Турніри проходять щодня о 09:00, 15:00, 21:00 і 2:00.
 • Гравців, які пройшли кваліфікацію, автоматично зареєструють в турнір.
 • Якщо турнір не набере потрібну кількість учасників (2 500) і не відбудеться, то квиток повернуть на рахунок учасника.
 • Рейкового роздачею за кеш-столами вважається роздача, в якій гравці дійшли як мінімум до флопу, а в банку знаходиться не менше 0.20 грн.
 • Козирні карти потрібно активувати в розділі "Мої бонуси" в ігровому клієнті. Якщо гравець не активує карту протягом 48 годин після отримання, вона автоматично згорить без права на компенсацію.
 • Квиток, який випав по карті, потрібно активувати протягом 7 днів з моменту отримання. В іншому випадку він буде анульований.

Бажаємо успіху в суперпромо "Директор покеру". Відкривайте козирну карту і вигравайте кращий приз: 10 000 турнірних гривень!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.