На PokerMatch скоро зіграють мільярдну роздачу

​Найбільший покер-рум Східної Європи PokerMatch завжди знайде привід роздати додаткові призові своїм гравцям. І ось знайшовся черговий такий привід.

Незабаром в українському покер-румі буде зіграно мільярдну роздачу і команда покер-руму вирішила відзначити цю подію, роздавши щасливчикам додаткові призові.

Ті гравці, які розіграють за своїм столом 1 000 000 000 роздачу – отримають приємний сюрприз у вигляді грошового бонусу.

Читати також: Daily Combo Hunt на PokerMatch: бонуси за зібрані комбінації

Везунчики, яким пощастить розіграти мільярдну роздачу, отримають по 10 000 на свій ігровий рахунок. При цьому не має значення в яку дисципліну чи ліміт грає покерист.

Зіграти мільярдну роздачу мають шанс гравці Windfall-івентів, кеш-ігор, СНД та МТТ-турнірів. Немає жодних обмежень, це може бути Холдем, Омаха або Китайський покер (OFC).

Як зрозуміти, що наближається мільярдна роздача? Все дуже просто, в ігровому клієнті (як у браузерній так і в додатку) вгорі грального столу є номер, який позначає загальну кількість роздач зіграних на ПокерМатч.


Інформація про загальну кількість зіграних роздач також доступна в чаті ігрового столу та у вкладці "Інфо". Мільярдна роздача відбудеться вже дуже скоро і все, що потрібно робити - опинитися за ігровим столом і не бути в ситауті. Успіхів за призами!

Найбільший покер-рум Східної Європи
Pokerbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.