Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На PokerMatch стартували безкоштовні cателіти до UA Millions

Безкоштовні cателіти до UA Millions

З 20 по 29 серпня в Одесі пройде велика покерна серія UA Millions. Під час покерного фестивалю пройде 9 турнірів по Холдему і Омасі із загальною гарантією 10 000 000 гривень.

Логічно, що Головною Подією, до якої буде прикута вся увага - стане Мейн Івент. Гарантований призовий фонд 3 000 000 гривень, так що учасників фіналки чекають відмінні виплати.

Бай-ін в МЕ складає 20 000 гривень, але ви можете пройти відбір безкоштовно за допомогою сателітів на PokerMatch. З 31 липня по 21 серпня щосуботи у вас буде шанс виграти квиток в Day2 Головної Події серії в Одесі.

Фінальні сателіти з бай-іном 1 250 і гарантією 2 квитки за 20 000 гривень кожен чекають вас. Шлях до квитка виглядає наступним чином:

Також у вас є можливість безкоштовно відібратися в Day 1 Online ME і турнір хайролерів Independence Cup. З повним списком сателітів можна ознайомитися на офіційному сайті PokerMatch.

Для того, щоб знайти фріроли-сателіти в лобі ПокерМатч - просто перейдіть в розділ фріролів:

Всім вдалого відбору. До зустрічі в Одесі!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.