На ПокерМатч тепер можна поповнюватися з банківських карт від 1 грн

Український покер-рум ПокерМатч активно працює над залученням все більшої кількості гравців і оптимізацією ігрового процесу.

Наприклад, в наприкінці на PokerMatch додали платформу для поповнення депозиту від 1 гривні під назвою LeoWallet. Приблизно в той же час були внесені зміни у кеш-столи Омахи і БЛ Холдему.

Тепер команда покер-руму додала ще одну можливість дешевого поповнення депозиту, яка чудово підійде гравцям на мікролімітах.

Вже зараз ви можете поповнювати свій депозит від 1 гривні безпосередньо з платіжних гривневих карток Mastercard і Visa.

При цьому при поповнення свого депозиту не буде стягуватися ніякої комісії.

Дане нововведення від команди ПокерМатч цілком логічно, адже в даний момент в Європі відбувається справжній бум в онлайн-покері через карантинні заходи, пов'язаних з коронавірусів.

У свою чергу на мікролімітах PokerMatch варто очікувати наплив «свіжої риби». А якщо ви все ще хочете спробувати зіграти безкоштовно у цьому покер-румі, то можете знайти паролі на фріроли ПокерМатч у нас на сайті.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.