На PokerMatch відбулися чергові оновлення ігрового клієнта

 

Український покер-рум PokerMatch регулярно щось впроваджує у себе і вже в кінці жовтня поспішає знову потішити своїх гравців свіжими оновленнями.

З 27 жовтня команда Покер Матч випустила чергові оновлення ігрового клієнта, завдяки яким був злегка оптимізований ігровий процес, а також змінився час на хід у Китайському Покері.

Читати також: Бед-Біт Джекпот на PokerMatch: переможець став мільйонером за хвилину

Повідомлення про бонуси і кнопка "Подарунки"​


Тепер в ігровому лобі, а також безпосередньо за ігровими столами, на ПокерМатч доступна кнопка, де ви зможете подивитися свої бонуси, а також відстежити прогрес в поточних місіях. У тому розділі ви навіть зможете подивитися скільки призових випало при Cash Drop.

Окрім цього, всі гравці тепер будуть отримувати повідомлення про всі успішно пройдених місіях і розблокованих бонуси.

Поділ часу на хід в OFC

Для всіх любителів Китайського покеру на PokerMatch теж відбулися серйозні зміни. У турнірах, а також кеш-іграх в OFC загальний час на хід буде розділено по кожній вулиці.

Для першої вулиці тепер буде даватися 25 секунд, час на хід у всіх наступних вулицях становитиме 18 секунд, ну і 90 секунд у вас буде на "фантазію".

До всього іншого, команда ПокерМатч також впровадила невелике оновлення в ігровий процес при відображенні стека у ВБ. Тепер, якщо у вас увімкнено відображення стека у великих блайндах, то ваш рейк буде вказано у валюті поточного столу або ж у тій валюті, яку ви вибрали для відображення.

Не варто забувати також про безкоштовні турніри на PokerMatch. Якщо у фрірол необхідний пароль, то ви зможете його знайти у розділі паролі на фріроли ПокерМатч у нас на сайті.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий