На PokerMatch відбулися зміни у Бед-Біт та Windfall-джекпотах

​Нещодавно команда українського покер-руму PokerMatch оголосила про те, що незабаром покерна кімната перейде до мережі iPoker. Такий крок принесе гравцям покер-руму лише переваги у вигляді розширення поля гравців, передового софту, збільшення турнірної сітки та гарантій.

Тим часом представники руму активно готуються до злиття з Playtech, а тому в рамках переходу в нову мережу на ПокерМатч необхідно розіграти усі поточні джекпоти.

У зв'язку з цим було ухвалено рішення спростити гравцям умови випадання Бед-Біт та Windfall-Джекпоту, а також збільшити ймовірність їх отримання.

Читати також: огляд покер-руму PokerMatch

Починаючи з учорашнього дня, набули чинності нові правила отримання Бед-Бід Джекпоту, а також джекпоту у Віндфолл-турнірах. Почнемо одразу з них. Головна зміна в тому, що тепер ймовірність та випадання складатиме вже 0,01%. Це досить багато і вже зараз якщо зайти в лобі клієнта покеру, то можна побачити, що з моменту збільшення ймовірності випало 3 віндфол-джекпота.

Що ж до Бед-Біт Джекпота, то тут все прив'язано до зібраної комбінації. Наприклад, у Холдемі на ПокерМатч раніше потрібно було програти з комбінацією каре двійок сильнішій руці і тоді можна було розраховувати на призову виплату. Тепер необхідний мінімум знижений до фул-хаусу з тузами (AAA-хх).

Звичайно ж, ці зміни торкнулися і Омахи. У цій дисципліні планка необхідної комбінації знижена з каре валетів до каре двійок. Тобто тепер потрібно зібрати мінімум 2-2-2-2 і отримати переїзд від сильнішої комбінації.

Це ще не все, в умовах джекпотів було вказано, що команда покер-руму може ще більше збільшити ймовірність випадання джекпотів. Про це вони пообіцяли попередити за 24 години. Удачі за столами!

Найбільший покер-рум Східної Європи
Pokerbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.