На PokerMatch змінили умови відігравання депозиту


Український покер-рум PokerMatch останнім часом активно оптимізує умови для гравців в покер-румі.

Днями в покер-румі була змінена система рейкбеку, завдяки чому досягнення і підтримання рівнів у цій програмі лояльності стало простіше, а покеристи отримали додаткові бонуси.

Однак, незадовго до зміни системи рейкбеку, команда ПокерМатч також внесла зміни в умови відігравання депозиту.

Читати також: За кеш-столами PokerMatch відбулися зміни

Починаючи з 8-го липня гравцям для кешауту потрібно відіграти рейку всього на 10% від суми їх депозиту. Якщо гравець успішно виконує ці умови, то може безперешкодно виводити кошти зі свого ігрового рахунку.

У разі невиконання цих умов покер-рум може стягнути комісію в 10% при виведенні коштів. Тобто, якщо ви відіграли рейку менш ніж на 10% від суми депозиту, то ПокерМатч забере десяту частину від суми вашого кешауту в покер-румі.

Таким чином, знизивши необхідну суму відігравання депозиту, команда PokerMatch спростила умови кешауту для гравців. Така політика повинна залучити в покер-рум більше регулярів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.