На PokerMatch з'явилася п'ятикарткова Омаха

​Після злиття покерної кімнати PokerMatch з однією з найбільших мереж iPoker Network для місцевих гравців відкрилося безліч нових перспектив та можливостей. При цьому більшість "старих" вже встигли отримати бонуси за авторизацію, а також заробити додаткові кошти за перехід на новий покерний клієнт.

Тепер покер-рум продовжує активну роботу над залученням все більшої кількості покеристів у своє лобі, будучи вже частиною величезної "родини" iPoker.

Раніше покерна кімната орієнтувалася більшою мірою на рекреаційних гравців і шальки терезів у плані акцій, бонусів, а також наявності дисциплін схилялася саме у бік новачків.

Читати також: PokerMatch кардинально змінили свою систему рейкбеку

Тепер покер-рум вирішив поступово повертати баланс регулярам, ​​намагаючись не злякати потенційних нових гравців. Це виявляється у збереженні всіх старих плюшок, які так радували новачків (мінімальний депозит у 50₴, швидкий кешаут, приємні бонуси та багато столів на мікролімітах).

І все ж, ігровий майданчик ПокерМатч продовжує розвиватися та впроваджувати у своє лобі нові покерні дисципліни. Настала черга і п'ятикарткової Омахи. Вже сьогодні в ігровому лобі покер-руму можна знайти кеш-столи PLO5 з лімітами від 0,02€/0,04€. Донедавна в покер-румі було лише два ліміти зі швидким покером – тепер їх побільшало!

Поки що покеристи можуть грати в п'ятикарткову Омаху лише у вигляді кеш-ігор, проте цілком можливо, що невдовзі можуть з'явитися якісь турніри в цій дисципліні. До речі, з усіх покерних кімнат мережі iPoker PLO5 є поки що тільки на PokerMatch. Удачі за столами!

Найбільший покер-рум Східної Європи
Pokerbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.