На PokerStars додадуть 6 Card Omaha і повернули формат Fusion

6 Card Omaha на PokerStars

За минулий рік команда топового руму PokerStars встигла поексперементувати з різними форматами. І ось червоно-пікові приготували ще один формат гри, який раніше був доступний лише на FullTilt. Мова йде про шестикарткову Омаху або 6-0.

6-карткова Омаха на PokerStars

Правила гри в 6-карткову Омаху майже такі ж як і у звичайній, за винятком того, що всі гравці за столом отримуватимуть шість закритих карт замість чотирьох.

У всьому іншому правила залишаються незмінними, ви повинні будете використовувати для комбінації дві кишенькові карти і три карти на дошці.

Вперше подібний формат в онлайні став доступний на FullTilt з 2013 року і всі охочі могли грати в цей формат на реальні гроші протягом 3-х років.

Омаха 6-0 на Full Tilt

Швидше за все шестикарткова Омаха буде доступна в лобі на постійній основі і стане вже п'ятою варіацією Омахи з уже наявних на PokerStars. Очікується, що даний формат буде доступний у форматі хедз-ап і 6-макс в кеш-іграх і турнірах.

Читати також: На PokerStars з'явилася функція побічних ставок Side Bets

Гібридний формат Fusion повертається на PokerStars​

Fusion на PokerStars

Тим часом, команда Старзів повернула у лобі кеш-ігор гібридний формат Холдему і Омахи під назвою Fusion.

У цьому форматі гри всім покеристам як і в Холдемі роздаються по 2 закриті карти, але на флопі всім гравцям здається ще по одній карті лицьовою стороною вниз, потім на тьорні ще одна, таким чином гра плавно перетікає в звичайну Омаху.

Fusion на PokerStars був запущений ще наприкінці осені 2018 го, проте пізніше у лобі даний формат замінив Холдем 6+.

Шестикарткова Омаха вже багато років популярна в живому покері у Великобританії, але в онлайні поки такий формат гри не поширений. З огляду на те, що у грі роздається шість закритих карт замість чотирьох, гравців на цьому форматі може очікувати висока дисперсія і коливання.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий