Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На PokerStars пройде Bounty Builder у лютому

Bounty Builder

У лютому на PokerStars пройде традиційна серія нокаут-турнірів Bounty Builder. У цьому онлайн-чемпіонаті можна заробити гроші, не потрапляючи до призової зони. Всі бажаючі зможуть випробувати свої сили в Bounty Builder з 2 по 16 лютого.

У рамках серії пройде 180 турнірів з гарантованим призовим фондом 25 000 000$. Щодня буде проходити по 12 івентів зі вступними внесками від 1,1$ до 2 100$.

16 лютого відбудеться Головна Подія з призовим фондом 2 500 000$. Для любителів швидкого покеру в рамках Bounty Builder відбудеться 43 турбо-турніри. Також 5 івентів на серії пройде в гіпер-турбо режимі з підвищенням блайндів кожні 6/3 хвилини.

Читати також: В Spin&Go Flash на PokerStars можна виграти джекпот в 1 000 000$

Турніри в рамках серії пройдуть у форматі прогресивних нокаутів. Половина бай-іну гравця йде в призовий фонд, а інша частина – в баунті. Коли ви вибиваєте покериста, то отримуєте 50% від його баунті, а інші 50% йдуть в баунті за вашу «голову».

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.