Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На PokerStars пройде олімпіада з інтелектуальних ігор

Чемпіонат по інтелектуальним іграм

Mind Sports – олімпіада з інтелектуальних ігор. Всього проводяться турніри з 15-ти різних ігор, серед яких є і покер. Цього року чемпіонат вперше пройде в онлайн-форматі через епідемію коронавірусу.

Чемпіон з любительського покеру визначиться на ПокерСтарс. Для того, щоб визначити чемпіона, пройде кілька івентів з різних покерних дисциплін:

  • 08.08.20 – турнір з безлімітного Холдему.
  • 09.08.20 – турнір з лімітної Омахи.
  • 12.08.20 – турнір з Семикарткового Стаду.
  • 14.08.02 – турнір з 5-ти картового дро покеру.
  • 15.08.20 – хедз-ап чемпіонат по Zoom.
  • 16.08.20 – хедз-ап чемпіонат по PLO.
  • 19.08.20 – турнір по 6 + Холдему.

Єдина умова для участі в них – вам повинно бути більше 18-ти років. Починаючи з 8 серпня о 21:30 будуть проходити турніри для визначення чемпіона. Участь безкоштовна (на віртуальні фішки).

Читати також: PokerStars запустили онлайн-сателіти до серії EPT Сочі

ПокерСтарс вперше проведе чемпіонат з любительського покеру. Кількість очок, які ви заробите, залежить від того, на якому місці ви закінчите турнір. Чемпіоном світу з любительського покеру стане той, хто набере найбільшу кількість балів.

Покер –  інтелектуальна гра і підходить для такої олімпіади. У вас є можливість перевірити силу своєї гри, при цьому нічим не ризикуючи. Можливо, чемпіоном світу станете саме ви!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.