На серії Triton у Монте-Карло пройшов перший в історії турнір UNO Invitational із гарантією 1 000 000$

У Монте-Карло пройшов перший в історії турнір Triton UNO Invitational із гарантією 1 000 000$

​UNO (У‌но) – популярна карткова гра, яка підкорила серця мільйонів людей по всьому світу. З 1971-го року гра набула такої популярності, що перейшла від сімейного формату до міжнародних змагань. Правда, в плані призових цій «різнокольоровій дисципліні» ще далеко до покеру.

Наприкінці хайролерських змагань Triton у Монте-Карло, на YouTube-каналі серії було опубліковано несподіване відео із турніром UNO Invitational. Зазначено, що призовий фонд події склав 1 000 000$.

У «першому в історії турнірі з Уно на Triton» взяли участь всього п'ять покер-про, серед яких можна було помітити таких зірок, як Кріс Брюер та Тімоті Адамс. Перед початком змагань у хайролерів взяли невеличке інтерв'ю – реакція на незвичну для них дисципліну була доволі неоднозначною.​

Брюер перед турніром зізнався, що у нього дальтонізм. Що стосується Тімоті Адамса – покерист заявив, що не знає правил та й взагалі не виспався.

За результатами Triton UNO Invitational перемогу здобув член команди ACR Poker Райан Депауло. Як нагороду, він отримав міні-кубок та спеціальну, подвійну колоду карт для гри в Уно. Як все відбувалося, можна побачити нижче.


На жаль, мільйон доларів за перше місце Райан так і не отримав, адже це відео – просто жартівлива фантазія від організаторів серії. Хотілося б побачити обличчя фанатів Уно після перегляду відео з такою спокусливою назвою...

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.