На серії Triton у Монте-Карло розіграли перший кубок: Джонатан Джаффе забрав 681 000$

Джонатан Джаффе став першим чемпіоном серії Triton Poker у Монте-Карло

​На серії Triton, черговий етап якої зараз проходить в Монако, розіграли перший чемпіонський кубок. На фестивалі завершився Event #2 NLH Turbo Bounty з бай-іном 50 000$.

У залі, де проходив турнір за $50К, також йшла гра за столами Triton Invitational з бай-іном 200 000$. Гравці, які вибули з дорожчої події, одразу залітали до NLH Turbo Bounty, тому івент легко зібрав 57 входів та 2 850 000$ призового фонду (1 710 000$ у вигляді баунті).

До призової зони вдалося потрапити лише дев'яти фіналістам. Саме тут розпочався шлях до перемоги Джонатана Джаффе, який стартував на восьмому місці – швиденько подвоївши стек з КК проти JJ, американець розпочав методично вибивати опонентів з гри.

Джаффе нокаутував п'ятьох гравців (у тому числі Люка Грінвуда) перед тим, як опинитися у хедз-апі з американцем Брайаном Кімом. Після цього трапилася роздача, яка потенційно могла затягнути це протистояння до пізньої ночі: Джаффе з Q♣️6♥️ заплатив по всіх вулицях Кіму на дошці 2♠️6♠️К♦️3♦️А♠️.​

Подвоєння Кіма значило б, що турнір, який і так затягнувся, продовжиться. Але після свого пушу на рівері Брайан показав 10♥️4♣️ – він був «пустий». Джаффе забрав перший тризуб, а його виплата за перше місце склала 681 000$ (разом із баунті).

Топ-3 фіналісти турніру (призові без урахування баунті)

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Джонатан ДжаффеСША501 000$
2Брайан КімСША359 000$
3Леонард МауеНімеччина233 000$

Тим часом гра у Triton Invitational за $200К продовжується – за столом залишилися 9 фіналістів. На жаль, українець Ігор Ярошевський вилетів з турніру на 32 місці, не потрапивши до призів. Вже скоро стане відомо ім'я володаря другого трофея серії у Монте-Карло.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)
Serhii_C23 Еліта
Еліта

Чим вищі ставки, тим цікавіша гра 🙈

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.