На Winamax забанили свого ж амбасадора за мультиакаунтинг


Відомі покеристи нерідко потрапляли в неприємні ситуації, де їх звинувачували в мультиакаунтингу і частенько ці заяви були цілком обґрунтованими.

Проте покерист з Британії французького походження і володар браслету WSOP Іван Дейра перевершив своїх братів по нещастю.

Іван уже кілька років є Амбассадор європейського покер-руму Winamax Poker, який переважно орієнтований на покеристів з Франції.

Читати також: Winamax мало не позбулися ліцензії букмекера через "образливий твіт"

Днями стало відомо про те, що покер-рум розірвав з ним контракт через те, що Іван займався мультиакаунтингом, причому у своєму ж покер-румі.

Дейра сам зізнався у своєму шахрайстві після того, як інші гравці звинуватили його в цьому, надавши вагомі аргументи. Покеристи помітили, що Іван взагалі не грав зі свого офіційного акаунту "ValueMerguez" протягом всієї Winamax Series.

Під час проведення даної серії раптово почав проявляти активність акаунт його батька під ніком "MATIVANAO", який до цього грав лише в недорогі спини. Після відновлення своєї активності цей акаунт почав несподівано грати дорогі турніри. З цього ж акаунту Дейра виграв понад 83 300€ в турнірі суперхайролерів за 2 000€.

Після наданих гравцями даних, служба безпеки покер-руму проаналізувала обидва акаунти та заблокувала їх.

Покерист виправдовує свій вчинок тим, що він "популярний амбасадор" і безліч гравців на Winamax знають його нік і збирають на нього статистику. Таким чином Іван підтвердив свою гіпотезу, однак негайно позбувся контракту з Winamax, а також свою репутацію.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.