На живому покерному івенті в Чикаго частину призових виплатили сріблом


Закони деяких американських штатів славляться своєю суворістю відносно гемблінгової індустрії. Найчастіше через ці закони страждають звичайні гравці.

Днями в Чикаго завершився Мейн Івент серії Midway Poker Tour з бай-іном 1 100$ при гарантії в 100 000$, який зібрав поле з 266 учасників. Офіційно захід проводився як благодійний турнір, відповідно до Закону про азартні ігри штату Іллінойс. Через це порядок виплат призових був м'яко кажучи незвичайним.

В останній день пройшов 31 гравець, кожному з них була гарантована виплата в 2 300$. Проте, згідно з місцевими законами, гравці не могли отримати на руки готівкою лише свій бай-ін і по 500$, тобто кожен зміг отримати готівкою лише по 1 600$.

Організаторам турніру довелося шукати шпарину в законі, щоб виплатити гравцям призові, що залишилися. Єдиний спосіб, який представлявся можливим – це виплатити решту призів дорогоцінними металами, які гравці потім зможуть самостійно обміняти на готівку.

Читати також: Уряд Алабами хоче закрити три гральні заклади в штаті

За словами засновника серії Дена Бекаваца, вони спочатку змогли викупити лише частину дорогоцінних металів (переважно срібло), яких вистачило б на те, щоб оплатити лише половину призових.

Організатори незабаром знайшли дилера, який погодився продати частину срібла, якої не вистачає для того, щоб покрити решту виплати і дилер погодився викупити це срібло назад на місці. Однак, про плани організаторів турніру дізнався Генеральний прокурор штату Іллінойс, який надіслав на турнір своїх представників і ті заявили, що організатори серії не мають законного права займатися обміном дорогоцінних металів на готівку.

Деякі учасники турніру заздалегідь знали про закони штату і про такий порядок виплат, інших же обурив той факт, що їх не попередили, що більшу частину виплат вони отримають сріблом. Після того, як гравці отримали "виплати", виявилося, що куплене срібло коштувало організаторам на 30% дорожче ринкової ціни, через що гравці отримали менше призових в грошовому еквіваленті, ніж було заявлено раніше.

Що стосується організатора турніру Дена Бекаваца, то сам він був відсутній під час самої події і наступних виплат. Проте, він заявив що відшкодує збитки всім потерпілим покеристам і що сам він не заробив на цьому заході ані центу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.