Наступна покерна серія Трітон пройде на Балі

Трітон пройде на Балі

Місцем проведення наступної серії Triton Poker стане Балі. Хайролери з усіх куточків планети з'їдуться у мальовниче місце, щоб виграти великі гроші.

З 17 лютого до 1 березня на серії пройде 11 івентів з бай-інами від 30 000$ до 200 000$. Івенти проводитимуться по класичному Холдему, Омасі та Holdem 6+. Також у розкладі є івенти з турбоструктурою зростання блайндів.

Читати також: Топ-5 роздач Triton Poker 2019 за 10 хвилин

Головним турніром стане Мейн Івент із бай-іном 200 000$. У ньому можна побачити таких покерних зірок, як Том Дван, Філ Айві, Майкл Адамо, Джейсон Кун, Джастін Бономо, Брін Кенні, Даніель Негреану та Стівен Чідвік. Компанію їм складуть бізнесмени-аматори, які не проти ризикнути зайвою сотнею тисяч доларів.

Цікаво буде стежити за боротьбою Бономо та Кенні у тому плані, що ці спортсмени ведуть боротьбу за перший рядок у All time money list. Нагадаємо, у грудні Бономо змістив Бріна з першої позиції у рейтингу найприбутковіших покеристів. На даний момент різниця між ними всього 267 000$, так що серія Тритон - чудова можливість все змінити.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.