Негреану, Хельмут, Айві та Брансон у новому сезоні High Stakes Poker

Незабаром покерна спільнота може чекати на справжній подарунок. За одним столом покеру збираються зіграти справжні легенди, які вже назавжди вписали свої імена в історію покеру.

Шоу "High Stakes Poker" з'явилося у 2006-му році. Учасники телешоу грають у стандартний Безлімітний Холдем з високими ставками і кожного сезону імениті покеристи дарують глядачам безліч емоцій та яскраві враження.

Чого варта тільки неймовірно дика роздача за участю Філа Айві, Даніеля Негреану та Патріка Антоніуса, яка відбулася навесні цього ж шоу. У ній Негреану програв банк 311 500$, скинувши свій натсовий фулл-хаус проти слабшого фулл-хауса Антоніуса, думаючи, що в останнього каре.

Чим більше ексцентричних та відомих покеристів збирається за одним столом – тим більша ймовірність появи більшої кількості вірусного контенту та схоже, що організатори High Stakes Poker добре це знають.

Вже в січні 2023 року вийде черговий сезон шоу. Було знято вже кілька перших серій і в попередньому прес-релізі вже промайнуло кілька дуже відомих імен. Серед них згадані Айві, Негреану та Антоніус, а також Філ Хельмут, Том Дван і навіть такий покерний ветеран як Дойл Брансон.

Мінімальні блайнди 200$/400$ та справжні легенди за одним покерним столом – це вже запорука успіху майбутнього сезону. Сподіваємося, що гравці подарують глядачам незабутні враження від перегляду. Новий сезон вийшов на майданчику PokerGO і подивитися його одразу зможуть лише власники платної підписки.​

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.