Негреану і Полк повернулися до батлу після новорічної паузи

Негреану та Полк 2020

Негреану і Полк зіграли рівно половину свого хедз-ап батлу до закінчення 2020 року. Перед початком новорічних свят лічильник роздач показав 12 500 і покеристи вирішили взяти паузу.

На той момент Негреану програвав Полку понад 800 000$ і багато хто сумнівався чи продовжить грати Даніель. Тим більше, що у учасників челенджу є можливість відмовитися від продовження гри під час екватора протистояння.

Екватор настав і Негреану пішов в роздуми. Після чого опублікував пост в Твіттері, в якому повідомив, що не має наміру здаватися:

«1 січня ми з Полком відіграли рівно половину дистанції і за правилами у мене є можливість зупинитися. Але цього не станеться, я продовжую гру і в понеділок ви знову побачите нашу битву!»

Даніель не збрехав і 4 січня покеристи знову зустрілися за покерним столом в онлайн-форматі. Ігрова сесія тривала три години і за цей час було зіграно 650 роздач.

У першій сесії після Нового року Негреану виграв 27 000$, що не може його не радувати. Сума невелика, з огляду на те, що зараз він програє 750 000$, але виграш дає надію на позитивний результат.

Читати також: Негреану пожертвував велику суму на благодійність

Вирішальною роздачею цього вечора стала роздача, в якій Негреану на префлопі пішов в олл-ін з кишеньковою парою тузів, а Дуглас Полк зробив кол з карманкою королів. Від кулера ніхто не застрахований і Полк програв цю сесію.

Попереду ще близько 12 000 роздач, а ми нагадуємо, що гра йде на високих ставках і все ще може змінитися. Гандикап у Полка серйозний, але хто знає, можливо Негреану зробить гучний камбек і вирве перемогу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.