Негреану і Полк зіграли останню сесію в 2020 році

Негреану і Полк 2020

У 2020 році одним з найбільш обговорюваних хедз-ап батлів стало протистояння між Негреану і Полком. Нагадаємо, що покеристи домовилися зіграти 25 000 роздач на високих лімітах для визначення найсильнішого.

Учасники дуелі зіграли останню ігрову сесію в цьому році. На даний момент відіграна рівно половина дистанції і можна підводити проміжні підсумки. Неозброєним поглядом видно, що Дуглас Полк обігрує свого суперника практично по всіх параметрах.

Відрив становить 770 000$ і в наступному році Негреану повинен зробити щось екстраординарне щоб відігратися і вийти вперед. Але на великих лімітах трапляється всяке і, можливо, в 2021 лідер зміниться.

Читати також: Негреану пожертвував велику суму на благодійність

22-.ю сесію Даніель Негреану відіграв з прибутком 40 214$, що мало змінило поточний стан справ. Але Дуглас Полк залишився сильно незадоволений 22-ю сесією:

«За 2 роздачі до кінця ігрової сесії програв великий банк 140 000$ на блефі. За допомогою солверу перевірив дві ставки в роздачі і зрозумів, що вони обидві були помилковими»

За умовами батлу, якщо після зіграних 12 500 роздач гравець пішов в мінус, він може оголосити про своє фіаско і закінчити поєдинок. 770 000$ програшу дуже значна сума і Негреану варто задуматися, чи продовжувати далі цю гру.

Однозначної відповіді Негреану поки ще не дав, але написав у Твіттері, що зараз гравці зроблять паузу і підведуть підсумки. Якщо матч все-таки відновиться, то станеться це 4 січня, а ми, як і всі глядачі, сподіваємося на продовження захоплюючого поєдинку.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.