Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Негреану і Полк зіграли останню сесію в 2020 році

Негреану і Полк 2020

У 2020 році одним з найбільш обговорюваних хедз-ап батлів стало протистояння між Негреану і Полком. Нагадаємо, що покеристи домовилися зіграти 25 000 роздач на високих лімітах для визначення найсильнішого.

Учасники дуелі зіграли останню ігрову сесію в цьому році. На даний момент відіграна рівно половина дистанції і можна підводити проміжні підсумки. Неозброєним поглядом видно, що Дуглас Полк обігрує свого суперника практично по всіх параметрах.

Відрив становить 770 000$ і в наступному році Негреану повинен зробити щось екстраординарне щоб відігратися і вийти вперед. Але на великих лімітах трапляється всяке і, можливо, в 2021 лідер зміниться.

Читати також: Негреану пожертвував велику суму на благодійність

22-.ю сесію Даніель Негреану відіграв з прибутком 40 214$, що мало змінило поточний стан справ. Але Дуглас Полк залишився сильно незадоволений 22-ю сесією:

«За 2 роздачі до кінця ігрової сесії програв великий банк 140 000$ на блефі. За допомогою солверу перевірив дві ставки в роздачі і зрозумів, що вони обидві були помилковими»

За умовами батлу, якщо після зіграних 12 500 роздач гравець пішов в мінус, він може оголосити про своє фіаско і закінчити поєдинок. 770 000$ програшу дуже значна сума і Негреану варто задуматися, чи продовжувати далі цю гру.

Однозначної відповіді Негреану поки ще не дав, але написав у Твіттері, що зараз гравці зроблять паузу і підведуть підсумки. Якщо матч все-таки відновиться, то станеться це 4 січня, а ми, як і всі глядачі, сподіваємося на продовження захоплюючого поєдинку.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.