Негреану: «Молоді гравці читають живі теллси краще старої школи»


Легендарний і всім відомий покерист Даніель Негреану не упускає можливості висловити свою думку у Твіттері стосовно сучасних покерних реалій.

І все ж, буває, що Даніель висловлює досить спірні твердження, що викликають бурхливу дискусію серед його підписників.

Нещодавно він поміркував про гравців "старої школи" в живих турнірах. За словами Негреану, гравці молодого покоління мають більше досвіду в читанні покерних теллсів на своїх суперників.

Читати також: Даніель Негреану став чемпіоном Poker Masters Event #5

Даніель стверджує, що в покерній спільноті існує помилковий стереотип, що гравці старшого покоління краще молодих читають теллси опонентів в живих турнірах:

«Існує хибна думка, що гравці "старої школи" краще читають живі теллси, ніж нинішнє покоління. Це неправильно. Насправді на високих рівнях усе навпаки» – написав Негреану.

У коментарях під постом Негреану з'явився інший легендарний покерист і володар найбільшої кількості браслетів WSOP – Філ Хельмут. Він відповів Даніелю в уїдливій манері:

«А ти знаєш це напевно? Так само як ти "знаєш" безліч інших речей?» – написав Хельмут.

Відповідь Негреану не змусила себе довго чекати й Даніель заявив, що його висновки ґрунтуються на його особистому досвіді, адже він грає за живими столами з пізніх дев'яностих по сьогоднішній день і його твердження абсолютно вірно.

«Ти не граєш з ними, тому у тебе не може бути такого досвіду як у мене» – додав Негреану.

Хельмут нічого не відповів на даний "випад" Неграну. Ймовірно його уїдливий коментар був спрямований не на початок дискусії, а лише для того, щоб нагадати Негреану про його надмірної самовпевненості.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.