Негреану отримує листи із погрозами на WSOP 2022


Там де WSOP – там часто можна почути багато цікавих історій, пов'язаних з іменами відомих гравців. Цього разу цікаву історію розповів Даніель Негреану.

Покерист відправився на Всесвітню покерну серію 2022 в Лас-Вегас і традиційно почав вести свій VLOG. В одному з його випусків Негреану розповів про те, як почав отримувати повідомлення із погрозами від невідомої людини.

У дев'ятому випуску свого ВЛОГу Даніель розповів про загадкового хлопця, який почав звинувачувати покериста в тому, що той нібито колись залишив свою сім'ю в Арізоні, щоб поїхати до Лас-Вегасу та стати відомим покеристом.

Загадковий чоловік заявив, що Даніель покинув свою дружину Кріссі, свого сина Ендрю, продав свою вантажівку і вирушив підкорювати Лас-Вегас. Хлопець каже, що має докази, які він хоче зробити публічним надбанням.

Неважко здогадатися, що подібні заяви шокували легенду покеру, враховуючи той факт, що він ніколи не був в Арізоні. Даніель присвятив суттєву частину свого випуску на YouTube цій ситуації.

Читати також: Відеоблоги Даніеля Негреану на WSOP 2021

Негреану поділився скрінами листування, а також аудіоповідомленнями від загадкового обвинувача. І якщо спочатку всі розповіді про дружину, дітей, то як він водив їх на суперкубок і про те, як вони страждали після того, як Негреану пішов носили характер параноїдального марення – у наступних повідомленнях ситуація трохи прояснилася.


Шантажист почав вимагати у Даніеля гроші за те, щоб той не оприлюднив цю інформацію з доказами. Негреану заявив, що хлопець може вільно викласти ці докази в мережі.

«Я розповім усьому світу, як ти покинув свою сім'ю на озері Хавасу. Ти тепер зірка і я радий за тебе, але від минулого не втечеш. Я дивився, як твоя сім'я плакала, спостерігаючи за тобою по ТБ. І до речі, Хельмут вже зацікавився цією інформацією, щоб використати це проти тебе. Але я даю тобі шанс. Якщо ти не хочеш, щоб усе це стало публічним, то давай укласти вигідну для нас обох угоду» – заявив здирник.

Все це звучить як хитра схема, щоб вибити з легенди покеру якнайбільше грошей. Проблема в тому, що коли будь-які чутки стають публічними, їх починають обговорювати велика кількість людей. І навіть якщо це виявляється неправдою і ти довів зворотнє – чутки вже розповзлися. Очевидно, шантажист сподівався, що Даніель просто захоче уникнути непотрібного тиску.

Даніель також почав міркувати про те, що він міг би відправити шантажиста до в'язниці, адже здирництво – це федеральний злочин. Його дружина Аманда навіть порадила своєму чоловіку тимчасово найняти собі охоронця, оскільки побоюється за його безпеку.

Негреану почав замислюватися про охоронця на повному серйозі, коли якась покеристка Сара Палмер заявила у своєму Твіттері, що Даніель "переслідував" її на WSOP. Щоправда, цю інформацію дуже швидко спростували люди в коментарях.

Покерист ще не вирішив звертатися йому щодо загроз у ФБР чи ні, але ось у своїх підписників він запитав, чи варто йому найняти охоронця. Більшість відповіли, що цього немає потреби. Сподіваємося, що всі ці події не вплинуть на його подальшу гру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.