Негреану пожертвував велику суму на благодійність

Негреану задонатив 25 000 доларів

Поки всі стежать за захоплюючим батлом Негреану і Дугласа Полка, покерист пожертвував велику суму на благодійність. Негреану перерахував 25 000$ фонду, який допомагає малому бізнесу в умовах пандемії.

Коронавірус завдав удар не тільки по здоров'ю жителів Землі, а й по їх малому бізнесу. По всьому світу підприємці страждають через карантин і закриття закладів та США не є винятком. Негреану закликає всіх небайдужих взяти з нього приклад і теж перерахувати посильну суму грошей в цей фонд.

Читати також: Негреану продовжує активно відіграватися у Полка в рамках челенджу

Дана організація зібрала 5 000 000$ і ця сума постійно зростає завдяки добрим людям. У грудні піцерія Borrelli's, яка знаходиться в Нью-Йорку, отримала допомогу розміром в 500 000 доларів. Власник бізнесу не міг стримати сліз:

Для донатерів придумали додаткову мотивацію. Серед усіх, хто пожертвує хоча б 100 доларів, розіграють приватний урок покеру з Негреану.

Організатори розіграшу за допомогою рандомайзеру визначать переможця, якому Даніель подарує покерний урок довжиною в 60 хвилин. Таким чином, у шанувальників Негреану є шанс не тільки зробити добру справу, а й отримати тренування від свого кумира.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.