Негреану придбав "космічне" крісло для хедз-апу з Полком

Негреану проти Полка

Наближається дата початку хедз-ап батлу Даніеля Негреану і Дугласа Полка. 1 листопада два маститих покериста зійдуться в хедз-апі для того, щоб вирішити хто з них сильніший

В останні дні перед початком битви Даніель Негреану ретельно готується до поєдинку. Спеціально для цих матчів Негреану придбав крісло, яке назвав "космічним". Цікаво, що допомагати збирати нове крісло Даніелю допомагала його дружина Аманда:

Переклад: Моя дружина допомагає мені зібрати космічне крісло для хедз-ап матчу!

Після успішного закінчення зборки, Негреану випробував нове робоче місце. Покерист залишився задоволений, адже плюс до всього в кріслі є ще й функція масажу. Тепер амбасадор GGпокерок зможе проводити покерні сесії в повному комфорті.

Читати також: Топ-5 найцікавіших ставок на хедз-ап Негреану проти Полка

Повертаючись до батлу, відзначимо, що букмекери вважають Дугласа Полка фаворитом майбутньої зустрічі. Незважаючи на це, Негреану вірить в свої сили і готується дати бій Полку.

Негреану відноситься до так званої старої школі покеру, де інтуїції і читанню гри суперника приділять більше уваги, ніж математики та теорії. Для того, щоб здивувати суперника, Негреану почав вивчати нові стратегії гри. Канадець зізнався, що чим більше він приділяє увагу підготовці до матчу - тим більше розуміє, що про покер він знає ще далеко не все.

Вивчення нових покерних прийомів приносить Неграну велике задоволення, а що це за прийоми ми зможемо дізнатися вже 1 листопада. Як ви вважаєте, чи зуміє Неграну виграти цей батл незважаючи на те, що він не являється фаворитом?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.