Негреану проаналізував новий формат турнірів Flip&Go

Даніель Негреану 2021

Даніелю Негреану припав до душі новий формат турнірів Flip&Go на GGпокерок. Учасники даного виду турнірів пропускають початкову стадію гри і все проходить в прискореному форматі.

У турнірах Flip&Go ви можете відразу потрапити в призовий фонд івенту. Подія починається з того, що всіх змушують йти ва-банк на основному столі, поки не залишиться один учасник. Як тільки всі столи заповнюються, подія сповільнюється і перетворюється в традиційний MTT після того, як лусне бабл.

Негреану оцінив новий формат і розповів, чим він йому так сподобався:

«Комбінація фліпів і турнірної гри неймовірно проста і ця ідея мені сподобалася відразу ж. Я завжди думав, що такий формат буде забавним і захоплюючим для гравців, і додавання елементів з Pineapple і різних початкових розмірів стека – це здорово»

Поради від Негреану для гри в Flip&Go

Перше рішення, яке ви повинні прийняти в турнірах Flip&Go – скинути одну карту. Даніель Негреану дав кілька порад з приводу гри в цій стадії:

«Погляньте на інші карти, щоб краще зрозуміти свої шанси. Наприклад, якщо у вас на руках А-10-9, але ви побачите, що інші три десятки відсутні, ви залишаєте 9»

Негреану додав, що це найпростіше рішення для новачків, яке тільки можна придумати. Вам просто потрібно скидати непотрібну карту, а далі вже грати в звичний Холдем

З огляду на те, що після фліпу гравці відразу виявляються в призах, на гравців знижується тиск і можна грати більш спокійно. Уже всі в зоні ITM і вам не потрібно турбуватися чи потрапите ви в гроші – просто показуйте свій покер

В цілому, шестиразовий володар браслетів зазначив, що людям сподобається новий турнірний формат через темп гри, а це означає, що ви відразу ж потрапляєте в захоплюючу частину турнірів.

Вам не потрібно витрачати виснажливі години для того, щоб потрапити в зону ITM. Ви швидко дізнаєтеся, у виграші ви, і відразу ж переходите до цікавих моментів в кінці гри.

Оцініть новий формат турнірів Flip&Go на GGпокерок на практиці. Реєструйтеся на GGпокерок і отримуйте вітальний бонус 100% на перший депозит. Всім вдалої гри!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.