Негреану продовжує активно відіграватися у Полка в рамках челенджу


Хедз-ап поєдинок між двома відомими покеристами Даніелем Негреану і Дугласом Полком відновився після невеликої перерви.

До кінця цього року вони планують зіграти ще 3 раунду в рамках їх змагання. Вчора вони відіграли чергову покеру сесію в рамках їх змагання.

За результатами цієї сесії Неграну відіграв у Полка 117 960$ за 534 роздачі. Завдяки цій сесії Неграну скоротив своє відставання від Полка до 696 320$.

Читати також: Дуглас Полк викликав на хедз-ап поєдинок Дойла Брансон і Білла Перкінса

Всього покеристи відіграли понад 11 310 рук, а запланували зіграти 25 000 роздач. За дві сесії до цієї, Негреану відставав від Полка майже на мільйон доларів.

Полк у своєму Твітері зазначив, що остання сесія була для нього "дуже важкою" і було дійсно багато складних роздач з неоднозначними рішеннями. Можливо, це пов'язано з тим, що днями він відзначав свій 32-й День Народження.

Апстрік Неграну почався як не можна вчасно, оскільки ще трохи й Полка було б явно суттєва перевага, яке ще набагато сильніше б ускладнило для нього завдання як на дистанції, так і психологічно.

Всього в рамках їх челенджу покеристам залишилося відіграти приблизно 13 690, що становить трохи понад 50% запланованих рук і Полку потрібно дуже сильно постаратися, щоб Негреану не повернув собі явну перевагу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.