Негреану програв банк у 119 000$ за одну роздачу на Poker After Dark


Нещодавно легендарному покеристу Даніелю Негреану вдалося здобути перемогу у великому живому турнірі вперше за 8 років.

Це могло стати початком його переможного стріку, однак покерний шлях Негреану ніколи не був таким легким, тому знаменитий гравець продовжує зустрічати певні труднощі на своєму шляху.

Нещодавно Даніель взяв участь в черговому випуску популярного покерного шоу Poker After Dark, де він програв великий банк американському покеристу Захарі Франці.

Читати також: Негреану став найкращим гравцем PokerGO Cup

Покеристи розіграли між собою банк в 119 000$ в одній роздачі. На префлопе в роздачі також брали участь американські гравці Метт Беркі та Ден Сміт.

Беркі підвищив до 1 000$ з A♥-9♥, а Сміт зрівняв з K♦-Q♦. Зак Франці також зрівняв ставку з малого блайнду з 7♦-6♦. Негреану своєю чергою затрибетив до 6 000$, маючи на руках 7♠-5♦.

Його опоненти зрівняли ставку і стали чекати на флоп. На флопі на дошку поклали 4♣-2♣-6♥. Франці зробив чек, а Негреану продовжив агресивну гру, підвищивши до 17 500$. Тут вже Беркі й Сміт вирішили скинути свої карти, а ось Захарі пішов в олл-ін, і поставив на центр борду 47 300$. Негреану вирішив зрівняти й таким чином сформувався банк в розмірі 119 000$.

Покеристи домовилися роздати двічі на тьорні та рівері й стали чекати закінчення роздачі. На першому борді поклали J♥ на тьорні й 9♠ на рівері, що дало Франці половину банку, а другий борд з J♦ тьорном і 7♥ рівером, дав Захарі решту банку.

До кінця програми Даніелю все ж вдалося відігратися і він закінчив з результатом в 128 800$, а його стартовий стек складав 100 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.