Негреану: «Розвиток онлайн-покеру залежить від його легалізації в США»

Канадський покерист Даніель Неграну розповів про перспективи онлайн-покеру. Своїм баченням розвитку гри в мережі він поділився на подкасті Джеймі Степлса.

За словами Неграну, перспективи онлайн-покеру дуже сильно залежать від його легалізації в США. Говорячи про це, він згадав проблему з узаконенням цієї гри у Нью-Йорку і Каліфорнії.

Читати також: Фатіма Морейра де Мело йде з PokerStars Team Pro

Канадський покерист зазначив, що велику роль у розвитку онлайн-покеру відіграють любителі. Негреану вважає, що прості гравці – найважливіша складова гри в мережі.

У любителів, на його думку, завжди має бути бажання повернутися в гру. Тому для мінусових гравців повинні бути створені такі умови, при яких вони могли б відчути смак перемоги.

Також Неграну вважає, що гра на високих лімітах в онлайн-покері продовжить втрачати актуальність.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.