Негреану скоротив відставання від Полка до 484 000$ в останній сесії

Після новорічних свят легенда покеру Даніель Негреану почав ще активніше відіграватися в одного з найкращих хедз-ап гравців Дугласа Полка.

В рамках їх челенджу вже було зіграно 15 250 роздач з 25 000, які були заплановані. За результатами останньої сесії Негреану виграв у Полка 132 640$ за 750 зіграних рук.

Таким чином, відомий канадський покерист скоротив відставання від свого американського колеги до 484 070$.

Читати також: Топ-теми 2020: Хедз-ап челенджі відомих гравців

Дуглас Полк вже традиційно висловився на своїй сторінці у Твіттері стосовно останньої сесії:

«Даунстрік уже в 12 БІ. Складна сесія, але я задоволений нашою грою. Є й позитивний момент: вдалося виграти у нього весь стек один раз сьогодні» – написав Полк.

Даніель Неграну хоч і рідше пише в своєму Твіттері про челендж, проте цього разу він виставив свої показники EV (очікуваного прибутку). Його EV в ББ/100 коливається на показниках: -7,9, а All-in EV: -3,2.

Покеристи повернуться до гри вже в цю середу. Всього їм залишилося відіграти 9 750 роздач і у Негреану є всі шанси виграти челендж, якщо Полк не зможе втримати перевагу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.