Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Негреану вибив з гри Хельмута з 16% еквіті на WSOP Online

Даніель Негреану 2020

Даніель Негреану бере участь у WSOP Online 2020 і сподівається виграти свій сьомий золотий браслет. Покерист активно веде соціальні мережі, де повідомляє про свої успіхи на Світовій серії покеру.

Поки що ці успіхи дуже скромні: пару ITM і жодного фінального столу. Звичайно, в турнірах такого масштабу, Негреану зустрічається з такими ж зірками покеру, як і він. В одній з роздач Даніель переїхав Хельмута, що дуже засмутило Філа.

Це сталося в браслетному івенті за 500$ по PLO 6-handed. У топ-100 Негреану і Хельмут зустрілися в роздачі, яка стала останньою для Філа в цьому турнірі.

У той момент у Хельмута був короткий стек і всі свої фішки покерист відправив в центр столу на K-K-Q-10, на що отримав колл від Негреану з 8-6-4-5. На флопі випали 7-A-J, що давало Філу 84% на перемогу. Але як ми знаємо 84% в покері це ще далеко не перемога і далі Негреану зібрав раннер-раннер стріт.

Читати також: Філ Хельмут продає власний особняк в Лас-Вегасі за 430 000$

Якби турнір проходив в офлайні ми б практично напевно стали б свідками вибуху емоцій Філа Хельмута, але це був онлайн-турнір і скандальний покерист покинув гру тихо і без шуму.

Негреану теж очікував емоцій від Хельмута після такої прикрої поразки і поділився в Твіттері цієї роздачею:

Негреану 2020

Переклад: Вибивати Хельмута з онлайн-турніру не так цікаво, як в офлайні. Цього разу обійшлося без тиради з його боку.

Після цієї роздачі Хельмут покинув турнір на 95-му місці і отримав 921$ призових.

Негреану теж не показав особливо видатного результату в цьому івенті і завершив його на 25-му місці, за що отримав лише 2 814$. З відомих гравців кращий результат показав Кріс Мурман: 4-е місце, а переможцем став Кевін Герхарт.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.