Негреану заплатив 20 000$ Персону за одну відкриту карту
Нещодавно Cardmates писали про поєдинок між Негреану та Персоном. Після програшу першого матчу, Персон відмовився від реваншу в батлі з Негреану. Він був запланований на 9 травня, але Ерік сказав, що в нього дуже завантажений графік. Тим не менш, це не заважало йому зіграти дорогий кеш на шоу High Stakes Duel.
Найцікавішу роздачу вечора зіграли знов-таки Даніель та Персон. У Еріка на руках були J-5 одномастні, а у Негреану A-Q.

- Негреану робить рейз 2 000$
- Ламб, Чой, та Персон грають колом.

Кожен з чотирьох учасників роздачі грає колом.

- Ерік та Негреану грають чеком
- Ламб ставить 6 000$
- Чой та Персон відповідають колом
- Негреану грає рейзом 26 000$
- Чой та Ламб скидають карти, Персон на флеш-дро кол

Персону закривається флеш та він ставить олл-ін на 159 000$
Після цього Негреану розпочинає довгі роздуми вголос на яких картах може так зіграти Персон. Доходить до того, що Даніель обіцяє дати 20 000$ Еріку за те, що він покаже йому одну карту. Персон погоджується, приймає дарунок 20 000$ та кидає на стіл бубнову п'ятірку.
Здивований Негреану бачить лише п'ятірку, але відправляє карти в пас. Цікаво, чи варто було платити таку велику суму грошей? Можливо потрібно було відразу легко відправити карти в пас, маючи на руках по такій дошці лише пару дам?