Негреану запропонував дивні умови участі в челенджі Гальфонда

Даніель Негреану 2020

В останні роки Даніель Негреану грає в онлайн-покер не так часто, як на піку своєї кар'єри. Проте, покерні здібності Даніеля залишаються на високому рівні і він може дати бій будь-кому. Наприклад, Філу Гальфонду, який проводить свій хедз-ап челендж.

Погодьтеся, було б цікаво подивитися на хедз-ап матчі Гальфонда проти Негреану, незважаючи на те, що Даніель не такий гарний фахівець в дисципліні PLO, як Філ. У любителів покеру був шанс це побачити, але Негреану запропонував дивні умови участі.

Все почалося з того, що Гальфонд задав питання в Твіттері чи бере участь Негреану в його челенджі:

Твіттер

Переклад: Зачекайте, Негреану приєднався до челенджу? Чому ніхто мені про це не сказав?

Дивні умови парі

Замість того, щоб зіграти проти Гальфонда матч на високих ставках, як це роблять інші учасники челенджу, Негреану придумав щось дивне.

Читати також: Філ Гальфонд виграв перший Galfond Challenge

У планах Даніеля було зіграти 10 000 роздач проти Філа на ліміті 100$/200$, але Негреану заборонялося б рейзити на префлопі. Також Негреану зажадав початковий гандикап у вигляді 500 000$.

У матчі Гальфонда проти VeniVidi ми стали свідками того, як Філ відіграв мінус 900 000$, так що на таких лімітах можливо все. Але наскільки справедливими можна назвати умови парі, коли можна здійснювати ставки тільки після флопа?

Відповідь Негреану

На питання Гальфонда Негреану надав відповідь в тому ж Твіттері. Даніель написав, що у нього був гравець, якого він хотів профінансувати на участь в челенджі, але той відмовився

Негреану також запропонував умови про які ми писали вище:

Твіттер

Кілька людей в коментарях написали про те, що Негреану просто намагається не пропадати зі стрічок новин, поки живий покер закритий.

Цей матч може викликати величезний інтерес, незважаючи на те, що Гальфонд буде великим фаворитом у протистоянні.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.