Немет не дозволив Стамфу зробити хет-трік, Брускі очолив загальний лідерборд SCOOP 2024

Андраш Немет

Угорець Андраш Немет став на шляку канадця Метью Стампфа, який міг оформити свій третій титул переможця SCOOP 2024 за два дні. Гравці зійшлись у хедз-апі турніру SCOOP 55-H: 1 050$ NLHE 7-Max Turbo PKO, в якому взяли участь 210 покеристів. У грі віч-на-віч Немет зумів зупинити переможну серію Стампфа та не лише заробив 47 218$ призових, а й записав на свій рахунок 6-й титул чемпіона Весняного чемпіонату з онлайн покеру.

Свій вже 9-й титул чемпіона SCOOP записав на свій рахунок Меттью Ештон, який тепер зрівнявся с Нікласjм Астедтом й займає другий рядок у рейтингу за кількістю чемпіонських титулів (у Бені Глейзера 10 титулів SCOOP). Іншими відомими переможцями дня стали Андреас Берггрен (4-й титул), Юанкі Весіно (3-й титул) та Роб Коуен (2-й титул). На жаль українські гравці цього разу перемогами не відзначились, а найкращий результат продемонстрував "iaroslav87", який посів друге місце (+2 381$) у турнірі SCOOP 52-L: 22$ PLO.

У загальному лідерборді серії, після десяти днів змагань лідирує бразилець Ронан Брускі на рахунку якого поки одна перемога - у турнірі SCOOP 09-H: 1 050$ HORSE. Але загалом він вже заробив 1 240 рейтингових очок. Також серед лідерів серії Патрік Леонард, у якого 980 балів та Лекс Вельдхус з 850 очками. Найкращим українським гравцем поки є "ekvilibryst", який посідає поточне 45 місце з сумою балів у 405.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.