Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Neteller оновить свої VIP-статуси в середині листопада


Платіжна система Neteller впроваджує чергові зміни на своїй платформі. Цього разу оновлення торкнуться VIP-статусів. Починаючи з 16 листопада на Neteller змінять умови всіх своїх VIP-статусів, а також умови для їх отримання.

Перше, що змінили представники цієї платіжної системи, так це скоротили час оновлення статусів. Якщо раніше оновлення вашого VIP-статусу відбувалися раз на рік, то тепер ваш статус буде оновлюватися кожен квартал.

Що стосується самих VIP-статусів, то вони також будуть змінені. По-перше, буде прибраний статус Platinum, проте доданий статус Exclusive, який буде престижніший статусу Diamond. По-друге, вимоги до статусів істотно знизяться.

Читати також: Skrill або NETELLER: яка платіжна система краще?

Вимоги до VIP-статусів у платіжній системі Neteller:​

СтатусВимоги ранішеВимоги зараз
Bronze10 000$6 000$
Silver50 000$15 000$
Gold100 000$45 000$
Platinum500 000$
Diamond2 000 000$150 000$
Exclusive600 000$

Також враховуватися тепер будуть не лише поповнення з банківської карти, а взагалі будь-які транзакції (за винятком переказів усередині платформи). Ваш початковий статус нової VIP-системи буде залежати від транзакцій, здійснених в період від 1 до 16 листопада.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.