Невдалий блеф-кетчер від Роббі Лью на шоу Live At The Bike

Наразі ім'я покеристки Роббі Лью часто згадується в англомовних покерних ЗМІ. Ще до кінця не вщухла хвиля обговорень гучного скандалу на шоу Hustler Casino Live з її участю. Тоді покеристку звинуватили в шахрайстві та змові з дилером.

Трохи зголом Лью вдалося реабілітуватися в очах покерної спільноти. Вона навіть успішно пройшла тест на поліграфі, щоб довести свою невинуватість. Попри це, американського гравця Гаретта Адельштейна, який найпершим висунув визезгадані звинувачення, це не переконало. В одному з останніх подкастів у Дугласа Полка він зайвий раз підкреслив, що вважає себе жертвою шахрайства.

Більше того, Адельштейн заявив, що не повертатиме їй грошей та вперто стверджує, що Роббі мухлювала під час гри. Проте, як саме вона це зробила пояснити американський хайролер не зміг.

Читати також: «Якби я це зробила»: Роббі Лью випустила книжку про свою історію

Схоже, що Лью стала бажаним гостем і на інших покерних шоу. Покеристку помітили на трансляції кеш-гри Live At The Bike, де вона програла банк у 23 850$ через невдалий блеф-кетчер.

У роздачі взяло участь п'ятеро покеристів, які вирішили подивитись флоп за 200$ зі здаванням двох бордів. Верхній борд на флопі був таким: 9♦-9♥-4♦, а нижній мав наступний вигляд 10♠-Q♠-9♠. Роббі мала на руках одномасні валет-п'ять (J♦-5♦), а її основний суперник на ім'я Нік тримав на руках різномасні король-валет (K♥-J♠). У результаті кількох підвищень у роздачі залишились саме ці двоє.

На тьорні на верхньому борді поклали K♠, а на нижньому 8♦ і у Лью залишилось 10% на перемогу. Нік підвищив на декілька тисяч і отримав кол від Лью. Рівером на верхній дошці вийшла 5♣, а на нижній 7♣. Нік отримав старшу пару королів на першому борді та стріт на другому. 

Роббі вирішила чекнути, проте Нік пішов в олл-ін. Покеристка трохи повагавшись зробила кол, думаючи, що її опонент блефує і програла банку в 23 850$. В соцмережах багато користувачів відмітило, що з боку Лью це був абсолютно безглуздий кол. А як вважаєте ви? Можете переглянути роздачу самі:

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.