Нік Петранджело отримав 356 000$ за перемогу в турнірі High Roller Club

Нік Петранджело 2020

Традиційно в неділю на PartyPoker пройшли найдорожчі турніри High Roller Club. Найбільше призових (775 000$) було розіграно в Мейн Івенті за 25 500$.

У топ-10 потрапили четверо російськомовних гравців. Це не гарантувало їм виплати, так як в зоні ITM належало бути лише чотирьом фіналістам. Віктор Малиновський, Микита Бодяковский, В'ячеслав Булдигін і Артур Мартиросян по черзі покинули турнір з 9-го по 6-е місце.

В такому дорогому івенті стати бабл-боєм дуже сумно. За крок від великих призових зупинився Адріан Матеос, який завершив турнір на п'ятому місці.

Читати також: Айзек Хекстон - чемпіон турніру High Roller Club за 10 300$

Після цього учасники івенту з полегшенням зітхнули і зрозуміли, що вже ніхто з них не занесе цей турнір собі в мінус. Події почали розвиватися стрімко і турнір покинув Якоб Шиндлер (4-е місце і 62 000$), а потім Крістофер Фогельсанг (3-е місце і 139 000$).

Доля переможця вирішувалася в хедз-апі між Майклом Адаммо і Ніком Петранджело. Минулого тижня Майкл зробив дубль і виграв два турніри High Roller Club.

Перетворити свій дубль у хет-трик Адаммо не вдалося, так як Петранджело обіграв його. За перше місце Нік отримав значні призові 356 000$, а раннер-апу івенту дісталася сума на порядок менше: 217 000$.

Результати МЕ High Roller Club за 25 500$

МЕ High Roller Club за 25 500$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.