Ніклас Астедт став чемпіоном івенту WPT Mix-Max Second Chance PKO

Ніклас Астедт

Відомий шведський покерист і один з кращих МТТ-гравців в онлайні Ніклас Астедт впевнено заносить в івентах серії WPT World Online Championships на PartyPoker.

В кінці липня він здобув перемогу на WPT Omaha Second Chance з бай-іном 1 575$ при гарантії 100 000$. За перше місце в тому турнірі він отримав 31 200$.

Але це далеко не найкращий його результат. Покер-про зі Швеції вирішив знову поповнити свій послужний список черговою перемогою в івент даної серії.


Читати також: Ніклас "Lena900" Астедт переміг в дорогому івент Stadium Series

У турнірі WPT Mix-Max Second Chance PKO вартістю 1 050$ з гарантією 150 000$ зібралося 150 учасників, а в призи потрапив 21 покерист. За перемогу в даному івенті Ніклас Астедт заробив 13 760$ + баунті 18 890$.

Ранер-апом став російський покерист Дмитро Курак з виплатою 13 750$ і ще 6 420$ він отримав за вибивання своїх суперників.

Член команди професіоналів PartyPoker Меттью Степплс зайняв в цьому турнірі дев'яте місце з невеликими призовими в 2 110$ + баунті 1 680$.

Російськомовний покерист з Молдови Павло Плесув отримав 2 990$ (зокрема баунті 750$) за 17-те місце, а покерист з Росії Микита Купчін зайняв 20-те місце і заробив мінімальну виплату в 1 130$ + баунті 375$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.