Ніклас Астедт виграв турнір з Омахи на WPT Online


Покерист-хайролер зі Швеції Ніклас Астедт активно заробляє собі в скарбничку непогані призові на серії WPT Online, яка наразі проходить на PartyPoker.

Цієї ночі шведському хайролеру вдалося здобути перемогу в турнірі WPT #22 Omaha Final Day вартістю 1 575$ при гарантованих призових в розмірі 200 000$.

Гарантію вдалося перебити всього на 1 000$. Турнір мав кілька стартових флайтів. У перший стартовий день було скоєно 67 входів, а в другій – 46.


Читати також: Ніклас "lena900" Астедт виграв Super Million$ на GGпокерок

Ніклас Астедт заробив за свою перемогу 41 320$. Ранер-апом виявився бразильський покерист Данте Фернандес з виплатою 38 360$.

На третьому місці опинився успішний гравець з Угорщини Андрас Немет, який отримав 22 610$. В призи також зумів потрапити відомий покерист з Фінляндії Семі Келопуро, який заробив 4 160$ на 17-му місці. Всього виплату отримало 20 гравців. 

Серед тих, хто заробив мінімальні призові в розмірі 3 520$, був популярний американський покерист Алекс Фоксен.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.