Ніклас "lena900" Астедт став раннер-апом Super Million$ на GGпокерок

Ніклас "lena900" Астедт 2020

222 гравця взяли участь в крайньому Super Million$ на GGпокерок, який завершився 5 січня. Завдяки бай-іну 10 300$, в подію сформувався призовий фонд 2 220 000$. Близько години тривала боротьба у фіналі, після чого глядачі дізналися ім'я переможця.

Перед початком фінального столу букмекери вважали Нікласа Астедта головним фаворитом. "Lena900" йшов другим по стеку в чіпкаунті, а в його покерних уміннях ніхто не сумнівається. Логічно, що на його перемогу було поставлено найбільше грошей, але на цей раз результат протистояння вирішила удача Еліаса і невдача Астедта.

Відзначимо відмінний результат Олексія Понякова, який є частим гостем фіналок на GGпокерок. Цього разу Олексій розташувався на сьомій сходинці в результатах, що принесло йому 94 000$.

Читати також: Олексій Поняков став раннер-апом Super Million$ на GGпокерок

Слідом за ним гру завершив відомий хайролер Адріан Матеос. Іспанцеві дісталися 122 000$ призових за шосте місце.

Але основний погляд всіх глядачів був прикутий, звичайно ж, до Нікласа Астедта. Хлопець упевнено йшов до фіналу, де зустрівся з Дареном Еліасом. Гра проходила в рівній боротьбі, але в останній роздачі Нікласу відверто непощастило.

GGпокерок 2020

Lena900 пішов в олл-ін з кишеньковими дамами, на що Еліас зробив кол з А-7. По флопу у Астедта було 85 відсотків шансів на перемогу, але туз на терні вирішив результат протистояння. Астедт став раннер-апом, а Еліас отримав один з найбільших призів в своїй кар'єрі: 449 000$.

Результати Super Million$ на GGпокерок

Super Million$ 2020

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.