Ніклас "Lena900" Астедт виграв турнір High Roller Club на PokerStars

High Roller Club на PokerStars

Останнім часом популярний покерист зі Швеції і один з найкращих МТТ-гравців в світі Ніклас "Lena900" Астедт не особливо давав про себе знати.

Однак, в кінці листопада він знову нагадав про себе, коли здобув перемогу в турнірі High Roller Club Sunday Supersonic на PokerStars вартістю 1 050$ з гарантією 80 000$.

За перше місце шведський покер-про заробив відносно скромні для нього призові в розмірі 22 330$.

Читати також: Ніклас "Lena900" Астедт заробив 80 640$ за перемогу в турнірі на WCOOP

Івент зібрав достатню кількість входів: 92 входу, з яких 19 ре-ентрі. Завдяки цим входів гарантію успішно вдалося перебити і сформувався призовий фонд в 93 450$.

Ранер-апом виявився покерист з України під ніком "VladTheSlaye", який отримав 17 140$ за друге місце. Також в призи потрапив гравець Росії "Py6u_6a6^o", він заробив 4 570$ на сьомому місці.

Всього виплати в цьому турнірі отримало 11 гравців, мінімальні призові івенту склали 2 696$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.