Новачок "Warriors" з НБА забув покерні фішки, розлютивши ветеранів

​Американські баскетболісти частенько люблять пограти в покер і досить серйозно ставляться до спільних покерних посиденьок з товаришами по команді.

Доказом цього твердження став недавній випадок, який стався з новим гравцем НБА Джеймсом Уайзманом. Нещодавно він перейшов до команди з Сан-Франциско – "Golden State Warriors".

Ветерани команди дали завдання новачку тримати у себе покерні фішки під час однієї з їх поїздок. Ці фішки вони використовують у своїх спільних іграх.

Читати також: Гравець НБА Тоні Паркер зіграє в Мейн Івенті Всесвітньої покерної серії

Уайзман не знав наскільки важливе завдання йому доручили його тіммейти й просто забув ці фішки, чим викликав обурення інших гравців.

Джеймс розповів, що його товариші по команді досить агресивно відреагували на цей проступок.

«Це була моя перша помилка – втрата покерних фішок. Всі з мене сміялися. Вони були такі: «Чувак, ти забув фішки для покеру!» – заявив Уайзман.

Джеймс не думав, що його колеги настільки бурхливо відреагують на втрату фішок. Проте він повинен був здогадатися наскільки серйозне завдання йому доручили, адже один зі старожилів Goldet State Warriors сказав Уайзману, що він "відповідає головою" за ці фішки.

Гравцю ще не виповнився 21 рік, тому з точки зору закону він ще не може брати участь в азартних іграх на реальні гроші.

Все ж, Джеймсу доведеться полюбити покер, якщо він хоче жити із товаришами по команді, адже багато гравців з "Warriors" є завзятими гравцями. Кілька років тому ветеран команди Дреймонд Грін навіть взяв участь в популярному покерному шоу Poker After Dark.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.