Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Нове парі Джейсона Куна: стометровка за 10,9 секунд

Джейсон Кун 2021

Найближчим часом може відбутися цікаве парі. Джейсон Кун вирішив поставити собі досить амбітну мету: пробігти стометрівку за 10,9 секунд. Для того, щоб підкріпити цю справу фінансовою складовою: Кун готовий посперечатися на 2 000 000$.

Пробігти сто метрів за 10,9 секунд дуже складно. Світовий рекорд належить королю цієї дистанції Усейну Болту, який пролетів стометрівку за 9,58 секунд. Результат, який планує показати Кун, під силу кандидатам в майстри спорту, адже норматив становить 10,94 секунд.

Шансів Джейсону не додає те, що покерист в останній раз займався бігом ще в коледжі 15 років тому. Плюс до цього, оптимальний вік у спринтерів - 26 років, а Куну - 36.

Читати також: Маніг Лезер виграв на аукціоні спарінг з Майком Тайсоном

На пропозицію Куна в Твіттері відразу відгукнувся Девід Джозеф, який запропонував поставити 5 000 000$, але за умови, що у покериста буде рік на підготовку і 2 спроби. Джейсон не погодився, так як хоче необмежену кількість помилок, а також опцію скасування челенджу в разі травми.

Був ще один охочий замазатися: Біл Перкінс. Біл запропонував Куну 100 000$ в разі, якщо покерист зробить це до лютого. Джейсон відхилив цю пропозицію і написав, що Біл може віддати ці гроші на благодійність.

На момент публікації новини, в Твіттері у Куна йде активне обговорення, але поки що челлендж ще не затвердили. Як ви вважаєте, чи відбудеться цей челлендж і чи зуміє Кун подужати стометрівку за 10 секунд?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.