Нове парі Джейсона Куна: стометровка за 10,9 секунд

Джейсон Кун 2021

Найближчим часом може відбутися цікаве парі. Джейсон Кун вирішив поставити собі досить амбітну мету: пробігти стометрівку за 10,9 секунд. Для того, щоб підкріпити цю справу фінансовою складовою: Кун готовий посперечатися на 2 000 000$.

Пробігти сто метрів за 10,9 секунд дуже складно. Світовий рекорд належить королю цієї дистанції Усейну Болту, який пролетів стометрівку за 9,58 секунд. Результат, який планує показати Кун, під силу кандидатам в майстри спорту, адже норматив становить 10,94 секунд.

Шансів Джейсону не додає те, що покерист в останній раз займався бігом ще в коледжі 15 років тому. Плюс до цього, оптимальний вік у спринтерів - 26 років, а Куну - 36.

Читати також: Маніг Лезер виграв на аукціоні спарінг з Майком Тайсоном

На пропозицію Куна в Твіттері відразу відгукнувся Девід Джозеф, який запропонував поставити 5 000 000$, але за умови, що у покериста буде рік на підготовку і 2 спроби. Джейсон не погодився, так як хоче необмежену кількість помилок, а також опцію скасування челенджу в разі травми.

Був ще один охочий замазатися: Біл Перкінс. Біл запропонував Куну 100 000$ в разі, якщо покерист зробить це до лютого. Джейсон відхилив цю пропозицію і написав, що Біл може віддати ці гроші на благодійність.

На момент публікації новини, в Твіттері у Куна йде активне обговорення, але поки що челлендж ще не затвердили. Як ви вважаєте, чи відбудеться цей челлендж і чи зуміє Кун подужати стометрівку за 10 секунд?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.