Нове парі Лендона Тайса: прожити в готелі рік за 100 000$


Багато хто в покерному товаристві чули про американського покериста Лендона Тайса. Гравець із Майамі відомий тим, що зумів досить швидко подолати шлях від мікролімітника до хайролера.

Однак цей покерист найбільш відомий тим, що любить укладати з іншими відомими гравцями різні парі. Нещодавно Лендон програв парі американському покеристу та успішному бізнесмену

Біллу Перкінсу. Білл теж відомий тим, що любить укладати парі. В результаті хедз-ап битви між Тайсом і Перкінсом – Лендон пішов у мінус на 376 400$.

За короткий час після свого програшу він знову запропонував чергове парі, в якому він погрожував виграти браслет WSOP минулого року. Виграти браслет йому тоді так і не вдалось.

Читати також: Нове парі Джейсона Куна: стометрівка за 10,9 секунд

Днями американець запропонував чергове і цього разу знайшовся той, хто готовий прийняти виклик Лендона. Ним став відомий британський покерист Патрік Леонард.

Гравці посперечалися, що Лендон проживе в готелі Bally's цілий рік. Звичайно, є певні умови проживання. Насамперед не можна буде виходити з готелю, а також користуватися басейном. Дозволено грати в казино/покер, користуватися спортзалом та ходити до місцевих кафе.

У готельному номері Лендон не зможе виходити на балкон, хіба що однією ногою. Із самого початку Тайс і Леонард обговорювали подібне парі в жартівливій формі, проте вже зараз можливість його втілення стала дуже можливою.

Той, хто програв у цьому парі заплатить 100 000$. Тим не менш, враховуючи той факт, що на саме харчування і проживання Тайс витратить 50 000$ – американець все одно залишиться в мінусі. Лендон збирається під час виконання умов парі знімати регулярні відеоблоги та розповідати про те, що відбувається. Поки що невідомо, коли буде старт парі, але його умови майже затверджені.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.