Нові податкові правила Іспанії загрожують проведенню EPT Barcelona 2023

Етап EPT Barcelona пройде в Іспанії з 21 серпня по 3 вересня

За три тижні до початку EPT Barcelona, який пройде з 21 серпня по 3 вересня, гравці в покер звернули увагу на нові податкові правила в Іспанії.

Суть питання
Суть питання

Згідно з недавніми змінами в податкових законах Іспанії податок на дохід від покеру тепер біде стягуватися не відразу при видачі грошей у казино, а пізніше, у момент подання податкової декларацій.

Але в законі є один нюанс, який і створив плутанину. Справа в тому, що в ньому йдеться лише про резидентів Іспанії. А на турнір EPT завжди з'їжджаються гравці як із Європи, так і зі США. І по яким правилам будуть оподатковуватись вони не зрозуміло.

Поки що організатори не дали ні якої офіційної відповіді, але з гідно з інформацією порталу SoloAzar нові правила поширюватимуться на всіх, хто грає на турнірах в Іспанії. Як на місцевих гравців, так і на тих, хто приїхав на турнір з іншої країни.

Тобто гравець, який виграв 10 000€, отримає в касі всі 10 000€, а далі вступлять у гру правила оподаткування країни, резидентом якої є гравець

Питання податків завжди було дуже гострим для гравців у покер і їх можна зрозуміти, коли бачиш як податкові відрахування вплинули на доходи фіналістів WSOP Main Event 2023.


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.