Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Новий огляд покер-руму PokerMatch

Ми зробили свіжий, покращений огляд покер-руму ПокерМатч у відео-форматі (російською мовою). Тут розглянуто софт руму, наявність гри на різних лімітах, доступні дисципліни, а також методи депозиту і виведення грошей. Не забули ми і про актуальні акції, тому приємного перегляду, сподіваємося вам допоможе це відео:

Огляд PokerMatch українською мовою ви знайдете на нашому сайті у розділі "Покер-руми". Він постійно оновлюється і доповнюється, тому ви можете бути впевнені в його актуальності.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.