Новий регулярний Supermoon PKO з гарантією 40 000€ на Unibet Poker


Європейський покер-рум Unibet Poker, який орієнтується на рекреаційних гравців все більше намагається залучити у свою покерну кімнату нових покеристів.

У лобі Unibet c початку травня з'явилася регулярний нокаут-турнір Supermoon PKO з бай-іном 250€ і гарантією 40 000€.

Івент проходитиме кожної першої неділі місяця. Перший такий турнір вже відбувся 2-го травня.

Читати також: Poker Spring Boot Camp на Unibet Poker: 35 000€ призових для учасників

Знайти турнір в лобі покер-руму досить легко, потрібно лише ввести слово "moon" в пошуковому рядку в розділі турнірів. Ви можете зіграти в даному івенті дешевше завдяки спеціальним сателітам.

Виграні квитки на Supermoon PKO в сателітах дійсні лише 7 днів, а всі невикористані квитки обміну та поверненню не підлягають.

Якщо ви потрапили в призи турніру, зігравши за виграні квитки, то вам не потрібно відігравати свої призові. Даний турнір проходитиме на регулярній основі до кінця цього року.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.