Новий рекорд Бед-Біт Джекпоту на PokerMatch: 2 644 093₴

На ПокерМатч зірвали великий джекпот

PokerMatch продовжує радувати своїх гравців різними акціями і джекпотами. Цього разу Бед-Біт Джекпот був настільки великим, що один з учасників став мільйонером за хвилину.

Сьогодні учасники Бед-Біт джекпоту розділили між собою призові 2 644 093 гривень і це абсолютний рекорд українського покер-руму. Попередній рекорд був 1 058 236 гривень, що практично в три рази менше сьогоднішнього.

Між учасниками щасливого столу призові розподілилися наступним чином:

  1. lisenok110 – 1 088 744₴
  2. djonidze – 622 139₴
  3. mitcik569 – 77 767₴
  4. valter1488 – 77 767₴
  5. sergiy2289 – 77 767₴
  6. alexelenberg – 77 767₴

Гравці, які грали в цей момент за іншими джекпот-столами, отримали по 1 030 гривень.

Читати також: Покеристка з Харкова безкоштовно зірвала Windfall-джекпот

Відзначимо, що в роздачі, яка принесла Бед-Біт взяв участь стрімер ПокерМатч "djonidze". Але не варто відразу говорити про те, що ГСЧ підкручений.

Для тих, хто сумнівається в цьому, Руслан Бангерт в своєму Телеграм-каналі "Директор покеру" розвіяв два популярних міфи серед покеристів:

«1. Рум збіднів на три мільйони гривень? Ні це не так. Призовий фонд джекпоту формується з бай-інів гравців, які довгий час накопичуються і зберігаються на окремому балансі. ПокерМатч лише раді у випадках, коли гравці виграють великі джекпоти, адже це круто!

2. Стрімерам підкручують? Ні, це теж неправда. Покер-рум нікому не підкручує, а вже тим більше стрімера. Вони такі ж покеристи, як і ви всі, так що за Джонні можна тільки порадіти і привітати його з великим виграшем

Від себе додамо, що тепер джекпот почне рости спочатку і хто знає, можливо незабаром ми побачимо новий рекорд. Грайте на ПокерМатч і вигравайте великі призові!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.