Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Новий рекорд Бед-Біт Джекпоту на PokerMatch: 2 644 093₴

На ПокерМатч зірвали великий джекпот

PokerMatch продовжує радувати своїх гравців різними акціями і джекпотами. Цього разу Бед-Біт Джекпот був настільки великим, що один з учасників став мільйонером за хвилину.

Сьогодні учасники Бед-Біт джекпоту розділили між собою призові 2 644 093 гривень і це абсолютний рекорд українського покер-руму. Попередній рекорд був 1 058 236 гривень, що практично в три рази менше сьогоднішнього.

Між учасниками щасливого столу призові розподілилися наступним чином:

  1. lisenok110 – 1 088 744₴
  2. djonidze – 622 139₴
  3. mitcik569 – 77 767₴
  4. valter1488 – 77 767₴
  5. sergiy2289 – 77 767₴
  6. alexelenberg – 77 767₴

Гравці, які грали в цей момент за іншими джекпот-столами, отримали по 1 030 гривень.

Читати також: Покеристка з Харкова безкоштовно зірвала Windfall-джекпот

Відзначимо, що в роздачі, яка принесла Бед-Біт взяв участь стрімер ПокерМатч "djonidze". Але не варто відразу говорити про те, що ГСЧ підкручений.

Для тих, хто сумнівається в цьому, Руслан Бангерт в своєму Телеграм-каналі "Директор покеру" розвіяв два популярних міфи серед покеристів:

«1. Рум збіднів на три мільйони гривень? Ні це не так. Призовий фонд джекпоту формується з бай-інів гравців, які довгий час накопичуються і зберігаються на окремому балансі. ПокерМатч лише раді у випадках, коли гравці виграють великі джекпоти, адже це круто!

2. Стрімерам підкручують? Ні, це теж неправда. Покер-рум нікому не підкручує, а вже тим більше стрімера. Вони такі ж покеристи, як і ви всі, так що за Джонні можна тільки порадіти і привітати його з великим виграшем

Від себе додамо, що тепер джекпот почне рости спочатку і хто знає, можливо незабаром ми побачимо новий рекорд. Грайте на ПокерМатч і вигравайте великі призові!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.