Новий рекорд Коннора Дрінана: п'ята перемога на SCOOP 2020

Коннор Дрінан 2020

Сьогодні нам доводиться говорити про Коннора Дрінана вже вп'яте за час проведення серії SCOOP 2020. Виною тому успіхи покериста, адже 20 травня він добув рекордну п'яту перемогу на SCOOP.

Коннор продовжує бити рекорди

Минулого тижня Коннор виграв свій четвертий турнір на SCOOP і обігнав Шона Диба в цьому показнику. Тепер саме Дрінан вважається абсолютним рекордсменом за перемогами в цій серії Старзів.

Незважаючи на те, що Дрінан вже поставив рекорд, він не зупиняється у своїх успіхах. В актив його перемог додався п'ятий тріумф в турнірі SCOOP-75-H за 10 300$.

Результат турніру SCOOP

Якщо ми подивимося на результати івенту, то знову побачимо Коннора Дрінана на чолі турніру.

Читати також: Ігор Ярошевський зіграв у фіналі Second Chance Turbo на WPT Online

На шляху до першого місця йому протистояли такі відомі покеристи, як Андрас "probirs" Немет (13-е місце і 35 609$), Лінус "LLinusLLove" Лелігер (7-е місце і 66 762$), Жоао "Naza114" Вієра (4-е місце і 186 000$) та інші.

Розмова з Шоном Дібом

У своєму Твіттері Коннор не приховував емоцій від п'ятої перемоги і "вибачився" перед Шоном Дібом.

«Я звичайно не з тих, хто робить пости в Твіттері про перемоги в покерних турнірах. Але тут мені це здається обов'язковим: виграв п'ятий титул серії SCOOP, вигравши МЕ по PLO за 10 000$. Пробач, Шон Діб»

На це йому практично відразу Шон Діб відповів наступне:


Переклад: Це реально вражає, Коннор. Треба було і мені грати цю серію, щоб ускладнити тобі завдання. Цікаво, наскільки більше окремих івентів було в цей раз, здається що івентів 5к+ було набагато більше.

Залишається тільки нагадати про те, що SCOOP продовжили до 31 травня. Так що у Коннора Дрінана є ще 11 днів для того, щоб оформити шосту перемогу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.