Новий рекорд покерного стріму на Твічу: 91 680 глядачів онлайн

ЙенС Клосан 2020

2020-й рік став роком рекордів покерних стрімів на Твічу. Їх популярність постійно зростає і все більше і більше людей спостерігають за покерними баталіями в прямому ефірі на Twitch-каналах.

У травні відомий стрімер і представник Покерстарс Лекс Вельдхус зафіксував рекорд за кількістю глядачів під час покерного стріму: 58 416. Це сталося під час трансляції гри Лекса в Головній події SCOOP 2020.

Читати також: Лекс Вельдхус переміг в турнірі Stadium Series на PokerStars

Рекорд протримався близько трьох місяців і в серпні цифра збільшилася на 30 000. Німецький телеведучий і стрімер Йенс Кносалл став новим рекордсменом за кількістю глядачів онлайн.

Друг Йенса брав участь в турнірі Stadium Series за 1 050$ і все, що відбувалося за онлайн-столом, телеведучий транслював в прямому ефірі на Твічу. За підсумками івенту друг Йенса став раннер-апом і отримав 117 400$ призових за друге місце.

Варто відзначити, що Кносалл і покер мають мало спільного. Йенс відомий як популярний німецький телеведучий, а також власник популярних каналів на Твічу і Ютубі.

Йенс може похвалитися кількома мільйонами підписників і хто знає, можливо в майбутньому він почне грати в онлайн-покер після такого успіху за кількістю глядачів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.