Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Новий рекорд покерного стріму на Твічу: 91 680 глядачів онлайн

ЙенС Клосан 2020

2020-й рік став роком рекордів покерних стрімів на Твічу. Їх популярність постійно зростає і все більше і більше людей спостерігають за покерними баталіями в прямому ефірі на Twitch-каналах.

У травні відомий стрімер і представник Покерстарс Лекс Вельдхус зафіксував рекорд за кількістю глядачів під час покерного стріму: 58 416. Це сталося під час трансляції гри Лекса в Головній події SCOOP 2020.

Читати також: Лекс Вельдхус переміг в турнірі Stadium Series на PokerStars

Рекорд протримався близько трьох місяців і в серпні цифра збільшилася на 30 000. Німецький телеведучий і стрімер Йенс Кносалл став новим рекордсменом за кількістю глядачів онлайн.

Друг Йенса брав участь в турнірі Stadium Series за 1 050$ і все, що відбувалося за онлайн-столом, телеведучий транслював в прямому ефірі на Твічу. За підсумками івенту друг Йенса став раннер-апом і отримав 117 400$ призових за друге місце.

Варто відзначити, що Кносалл і покер мають мало спільного. Йенс відомий як популярний німецький телеведучий, а також власник популярних каналів на Твічу і Ютубі.

Йенс може похвалитися кількома мільйонами підписників і хто знає, можливо в майбутньому він почне грати в онлайн-покер після такого успіху за кількістю глядачів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.