Новорічна акція «Santa Flips» на Unibet Poker


Європейський покер-рум Unibet Poker один з перших румів, який вже зараз підготував для своїх гравців передноворічну акцію.

З грудня місяця на Unibet Poker стартує акція Santa Flips, в рамках якої всі гравці отримають можливість виграти грошові призи та квитки в турніри на суму до 1 100€.

Гравці Юнібет Покер зможуть раз на тиждень вигравати призи в олл-інах проти "Санта Клауса" і підніматися вгору "сходами призів"

Читати також: High Hand giveaway на Unibet: вигравайте квитки в кеш-ігри

Про майбутню акцію розказав амбасадор Unibet Poker і покерний стример Девід Лапін:

«Цього Різдва за столами Юнібет Покер на вас чекатиме веселий бородатий товстун і це буду не я» – написав Лапін.

Окрім такої можливості, команда Юнібет Покер також надасть додаткові можливості "пограти з Сантою" гравцям кеш-столів за награний рейк.

До всього іншого, гравці будуть отримувати додаткові винагороди, виконуючи щоденні завдання від покер-руму. За аналогією з Santa Flips серед призових будуть квитки в турніри та грошові призи.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.